Modernizacyjne grzejniki Kermi

Modernizacyjne grzejniki Kermi

Grzejniki marki Kermi są jednymi z najlepszych grzejników dostępnych na rynku. Wykonane są z najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki eleganckiemu wyglądowi oraz wysokiej efektywności energetycznej są często wybierane przez klientów. Znajdują zastosowanie w każdym pomieszczeniu i są ciekawym dodatkiem do każdej aranżacji wnętrza. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat grzejników Kermi? Jeśli tak, nie czekaj i zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Grzejniki modernizacyjne Kermi – charakterystyka

W przypadku wymiany grzejników na nowe zdecydowanie najlepszym wyborem są grzejniki modernizacyjne Kermi https://proterm.sklep.pl/grzejniki-modernizacyjne-kermi,cp687,pl.html. Idealnie pasują, nawet do starych przyłączy, co jest ich ogromnym atutem. Dzięki temu przy montażu ich, nie trzeba wykonywać dużych prac murarskich czy malarskich. Montaż ich jest szybki i bezproblemowy. W dodatku grzejniki te wyróżniają się ciekawym designem oraz ponadprzeciętnymi parametrami. Wykonane zostały w oparciu o innowacyjne technologie, dzięki którym są w stanie zapewnić wysoki komfort cieplny przy niskim zużyciu energii.

Grzejniki modernizacyjne Kermi z powodzeniem zastępują stare żeliwne modele. Wykonane zostały one z komponentów, które idealnie z sobą współpracują i zapewniają długie użytkowanie. Dzięki posiadaniu wielu zalet i korzyści stały się jednymi z najczęściej kupowanych grzejników na świecie. Wśród zalet wyróżnić można spore oszczędności związane z ogrzewaniem budynku, wyższy komfort termiczny oraz możliwość szybkiej regulacji temperatury. Jest to tylko niewielka część zalet, jakie posiadają grzejniki Kermi.

nowoczesny grzejnik

Technologia X2 stosowana w grzejnikach Kermi

Dużą innowacją w grzejnikach Kermi jest zastosowanie technologii X2. Oferuje ona pracę grzejników z zastosowaniem zasady przepływu szeregowego. Najpierw zasilana jest przednia płyta grzejnika a następnie tylne płyty, co pozwala skrócić o 25 % czas rozgrzewania pomieszczenia oraz zwiększyć do 100% emisję energii przez promieniowanie. Często wydajność przedniej płyty jest wystarczająca a kolejna płyta uzyskuje funkcję ekranu przeciw wypromieniowaniu ciepła. Kolejne płyty grzeją dopiero przy zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło.

Zastosowanie grzejników modernizacyjnych marki Kermi daje gwarancje bezawaryjnej i długoletniej pracy. Komponenty wykorzystane przy produkcji tego rodzaju grzejników są bardzo trwałe, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Wszystkie grzejniki Kermi są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu zyskują sympatie coraz to większej rzeszy odbiorców, którzy dzięki różnorodności kształtów oraz szerokiej gamie dostępności kolorów są w stanie dobrać odpowiedni grzejnik do każdego wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =