Jaką baterię umywalkową wybrać do funkcjonalnej łazienki?

Łazienka powinna być nie tylko estetyczna, ale również i funkcjonalna. Dzięki temu będziemy mogli poczuć się w niej, jak w najlepszym salonie SPA, korzystając przy tym z wielu możliwości, jakie stworzą dla nas praktyczne rozwiązania. Podpowiadamy, jak wybrać funkcjonalne baterie umywalkowe, by móc cieszyć się z najwyższego komfortu w swojej łazience.

Estetyka i funkcjonalność w Twojej łazience

Nowoczesne, funkcjonalne baterie łazienkowe, można swobodnie dopasować do każdego stylu łazienki. Ta z kolei ma być nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Połączenie tych dwóch elementów sprawi, że korzystanie ze strumienia wody pod prysznicem czy relaksacyjnej kąpieli w wannie będzie zdecydowanie przyjemniejsze. Na współczesnym rynku znajdziesz baterie umywalkowe, które sprawią, że na chwilę przeniesiesz się do najlepszej strefy SPA, a zarazem uzupełnią wybrany design, komponując się idealnie z wystrojem wnętrza. Postaw więc na swoją wygodę i styl, wybierając funkcjonalne baterie łazienkowe z oferty najlepszych producentów.

umywalka

Armatura łazienkowa – nowoczesne baterie w ofertach producentów

Funkcjonalne baterie łazienkowe to przedmiot, bez którego trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie każdego domu. Nowoczesna armatura łazienkowa jest łatwa w montażu, a bogata oferta od najlepszych producentów pozwala na dopasowanie jej do każdego wnętrza, obojętnie czy zostało ono zaaranżowane w stylu retro, tradycyjnym czy bardziej nowoczesnym. Modele, które są w stanie proponować nam producenci, różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również i wielkością, kształtem i sposobem montażu. Na rynku dostępne są zarówno baterie ścienne, jak i nablatowe, jedno i dwuuchwytowe, wpisujące się zarówno w styl skandynawski, jak i glamour.

 

Jak wybrać funkcjonalne baterie umywalkowe?

Zanim dokonamy zakupu, warto dokładnie obejrzeć ten element wyposażenia łazienek, zwracając uwagę na kilka istotnych rzeczy. Będzie to z pewnością wysoka jakość wykonania, ale również to, z czego bateria łazienkowa jest wykonana. I tak:

  • baterie z mosiądzu – są cięższe od innych materiałów, niezależnie od stylistyki czy modelu, na który się zdecydujesz. Mosiądz gwarantuje również trwałość i niezawodność. Wybierając baterię z mosiądzu możesz mieć pewność, że nie pojawi się na niej korozja,
  • baterie chromowane – charakteryzują się niską awaryjnością i doskonale uzupełnią aranżację, niezależnie od tego czy reprezentuje ona styl vintage, czy też nowoczesny minimalizm. Wybierając armaturę chromowaną możesz mieć również pewność, że będzie ona odporna na korozję i mechaniczne uszkodzenia czy zarysowania, które mogą powstać w trakcie czynności higienicznych.

Wybierając funkcjonalną armaturę łazienkową, zwróć również uwagę na głowicę. Ponadczasowym rozwiązaniem będzie z pewnością głowica ceramiczna. Baterie z ceramiczną głowicą stosowane są współcześnie w wielu markowych modelach. Ciekawym pomysłem będą również rozwiązania, gwarantujące ochronę przed kamieniem czy dodatkowe funkcje, oszczędzające wodę w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + trzynaście =